بسمه تعالی

سلام علیکم

بعد از حدود یکسال بالاخره بنده تونستم که بیام و بنویسم .بدین وسیله از همه دوستان عزیز و گلی که در یکسال اخیر با نظراتشون بنده رو مورد عنایت قرار دادند متشکرم.راستشو بخواین تا حالا چند بار گفتم که میخوام دیگه بنویسم و مرتب مطلب بذارم،ولی عمل نداشتم و نعم اجر العاملین...! ولی از الان با توکل بر خدا و توسل به حضرت ولی عصر(عج) قصد دارم کاربری وبلاگ رو تا اندازه زیادی تغییر بدم و شروع به نوشتن کنم.البته به دلایلی که در زیر میارم شاید خیلی دیر به دیر آپ کنم،ولی تمام تلاشم رو میکنم که مستمر باشه.

بحمدالله و المنه،خالق یکتا بر حقیر منت گذاشت و بنده در رشته مهندسی مکانیک در یکی از دانشگاه های خوب کشور قبول شدم.چون فعلا نه لپ تاپ دارم ،نه اینترنت دائم،نه وقت خیلی باز،کارم سخته،ولی ان شاءالله باز نمی ایستم.

ان شاءالله از این به بعد قصد دارم تراوشات فکریم در باب موضوعاتی که این اواخر فکرم رو درگیر کرده رو بنویسم.البته  با توجه به کمی سنم و خامی و کم دانش بودنم بابت اینکه شاید سرتون رو درد بیارم از شما عذر میخوام.ان شاءالله بتونم با استفاده از نظرات شما عزیزان فرآورده های فکریم رو پخته کنم.

موضوع اصلی که از این به بعد خواهم نوشت،رسالت دانشجو،دغدغه های فرهنگی و علمی و تمدن سازی اسلامی از دیدگاه خودم با استفاده از نظریات بزرگان و مطالعاتی که دارم خواهد بود.

در کنارش یادی از شهدا،امام شهدا،بزرگانمون و از همه بالاتر نظری به قرآن و معارف ناب ائمه معصومین(ع) هم رو خواهم آورد به امید خدا...

اگه هر از چندگاهی تیکه های سیاسی از هم از حقیر دیدید تعجب نکنید!

در پایان جمله ای شهید مظلوم و واقعا مظلوم آیت الله دکتر بهشتی که زیاد شنیدیم ولی واقعا میخوام که روش فکر کنیم،چون واقعا عمیق است:

دانشجو موذن جامعه است،اگر خواب بماند نماز امت قضا میشود...

اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا و عجل فی فرج مولانا الحجه بن الحسن العسکری(ع)